Окупанти вдарили по храму в Балаклії на Харківщині. Загалом у місті постраждали дев'ять людей

Війська рф 23 травня вдарили по Балаклії Харківської області. Під атакою опинилася будівля місцевої церкви.
Про це повідомили керівник МВА Віталій Карабанов та ДСНС.
Рятувальники зазначили, що це була друга атака на Балаклію за день. Унаслідок влучання ударного БпЛА в будівлі церкви зайнялася пожежа на площі 1300 кв. м, сталися значні руйнування. Людей у момент удару в храмі не було.
Очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що 23 травня Балаклія перебувала під масованою атакою російських дронів. Загалом у місті постраждали дев'ять людей.
Унаслідок ворожих ударів у місті спалахнули пожежі, зазначив Синєгубов. Пошкоджено дев'ять автомобілів, будівлю пошти, готель, кавʼярню, заклад освіти, багатоповерхівку та спортивний заклад.
- Поділитися:
