росіяни обстріляли Нікопольщину — є троє загиблих і шестеро поранених

Наслідки російської атаки на Нікопольщину, 23 червня 2026 року
Наслідки російської атаки на Нікопольщину, 23 червня 2026 рокуДСНС

російські війська обстріляли Нікопольщину Дніпропетровської області. Внаслідок атаки відомо про трьох загиблих і шістьох поранених.

Про це повідомили ДСНС та очільник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.

Під ударом опинилися Нікополь, а також Марганецька, Покровська й Червоногригорівська громади. Внаслідок обстрілів загинули 70-річний чоловік і дві жінки віком 40 і 44 років. Ще двоє чоловіків, віком 26 та 73 років, шпиталізовані у стані середньої тяжкості. Четверо інших постраждалих лікуватимуться амбулаторно.

Війська рф понівечили агропідприємство, поштове відділення, магазини, аптеки, автозаправну станцію, автівки, а також приватні й багатоквартирні житлові будинки.

Увага! Фото містять чутливі кадри!

На місцях влучань спалахнули пожежі, які рятувальники вже повністю ліквідували. Співробітники ДСНС також надавали постраждалим першу домедичну допомогу й транспортували поранених до лікарень.

У ОВА уточнили, що окупанти майже 50 разів атакували два райони області безпілотниками, ракетами й артилерією.

Також росіяни атакували Кривий ріг. Унаслідок російського удару загинули троє людей — двоє чоловіків віком 25 та 34 років і 54-річна жінка. Кількість постраждалих збільшилася до 25. Так, міська влада оголосила 24 червня днем жалоби.