росіяни обстріляли Нікопольщину — є троє загиблих і шестеро поранених

російські війська обстріляли Нікопольщину Дніпропетровської області. Внаслідок атаки відомо про трьох загиблих і шістьох поранених.
Про це повідомили ДСНС та очільник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
Під ударом опинилися Нікополь, а також Марганецька, Покровська й Червоногригорівська громади. Внаслідок обстрілів загинули 70-річний чоловік і дві жінки віком 40 і 44 років. Ще двоє чоловіків, віком 26 та 73 років, шпиталізовані у стані середньої тяжкості. Четверо інших постраждалих лікуватимуться амбулаторно.
Війська рф понівечили агропідприємство, поштове відділення, магазини, аптеки, автозаправну станцію, автівки, а також приватні й багатоквартирні житлові будинки.
Увага! Фото містять чутливі кадри!
На місцях влучань спалахнули пожежі, які рятувальники вже повністю ліквідували. Співробітники ДСНС також надавали постраждалим першу домедичну допомогу й транспортували поранених до лікарень.
У ОВА уточнили, що окупанти майже 50 разів атакували два райони області безпілотниками, ракетами й артилерією.
Також росіяни атакували Кривий ріг. Унаслідок російського удару загинули троє людей — двоє чоловіків віком 25 та 34 років і 54-річна жінка. Кількість постраждалих збільшилася до 25. Так, міська влада оголосила 24 червня днем жалоби.
- Поділитися:
