Двоє людей постраждали у Києві через балістичну атаку рф

Увечері 25 червня війська рф запустили балістичні ракети на Київ. Унаслідок атаки відомо про двох постраждалих.
Про це повідомив міський голова Віталій Кличко.
Вибухи у столиці пролунали близько 21:00. Начальник міської військової адміністрації Тимур Ткаченко писав, що росіяни запускають балістичні ракети по Києву.
Згодом у ДСНС повідомили про наслідки атаки у Дарницькому районі столиці. Там сталось загоряння складських будівель, триває ліквідація пожежі. На іншій локації уламки ракети впали на відкриту територію.
Відомо про двох постраждалих унаслідок атаки. Обом медики надали допомогу на місці.
- Поділитися:
