Азербайджан і Вірменія заявили про зіткнення в Нагірному Карабасі
Військові відомства Азербайджану і Вірменії заявили про зіткнення в зоні карабаського конфлікту.
Військові відомства Азербайджану і Вірменії заявили про зіткнення в зоні карабаського конфлікту.
Як повідомляє ВВС, обидві сторони зазнали втрат.
При цьому дані вірменської та азербайжданскої сторін про послідовність подій відрізняються.
За версією азербайджанських військових, вірменські сили вночі зробили «спробу широкомасштабного прориву на позиції азербайджанської армії».
«Противник намагався опанувати стратегічні висоти. Азербайджанські військовослужбовці змусили вірменську сторону відступити з втратами. Збройні сили Азербайджану також зазнали втрат», — повідомили в міноборони Азербайджану.
У Вірменії стверджують, що повідомлення про «атаки» вірменської сторони неправдиві.
«Уже протягом кількох днів військово-політичне керівництво Азербайджану загострює ситуацію на лінії зіткнення карабахських та азербайджанських військ і поширює дезінформацію», — заявили в міноборони Вірменії.
Як відзначили в Єревані, «вірменська сторона дотримується режиму припинення вогню і закликає азербайджанську сторону утримуватися від кроків в напрямку подальшого загострення ситуації».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На межі миру: як живе самопроголошена Нагірно-Карабаська Республіка.
Керівництво невизнаної Нагірно-Карабаської республіки, в свою чергу, звинуватило азербайджанську сторону в дезінформації.
У невизнаній республіці стверджують, що збройні сили Азербайджану на карабаського-азербайджанської лінії зіткнення перейшли до наступу, але були відкинуті, зазнавши втрат.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нагірний Карабах став Арцахом: що означає «референдум» у невизнаній республіці.
Раніше повідомлялося, що у Нагірному Карабасі загинув військовий Азербайджану.
Конфлікт між Азербайджаном і Вірменією через Нагірний Карабах почався 1988 року, коли населена переважно вірменами Нагірно-Карабаська автономна область заявила про вихід з Азербайджанської РСР.
Унаслідок конфлікту довкола Нагірного Карабаху загинули близько 30 тисяч людей, сотні тисяч стали біженцями. Азербайджан нині не контролює близько 20% своєї міжнародно визнаної території.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram
- Поділитися: