Окупований Севастополь залишився без світла після атаки дронів

У ніч проти 24 червня, після атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру окупованого Севастополя, місто повністю залишилося без електропостачання.

Про це заявив російський ставленик в Севастополі Михайло Развожаєв та пише Telegram-канал «Крымский ветер».

Зазначається, що під атакою стала Балаклавська ТЕС у Севастополі, яка є однією з ключових електростанцій півострова.

Развожаєв заявив, що внаслідок атаки на енергетичну інфраструктуру Севастополь тимчасово залишився без електропостачання.

AMP версія сайту не підтримує цей контент

Переглянути в Telegram.

Наразі масштаби пошкоджень на Балаклійській ТЕС установлюються. Місцевих жителів закликають економити заряд батарей телефонів.

За попередньою інформацією, ніхто з людей не постраждав.

Раніше росіяни повідомили, що в Криму запроваджують графіки відключення електроенергії. Інформацію про відключення світла обіцяли розміщувати на сторінках окупаційних адміністрацій та муніципалітетів, а також на сайті компанії.

Також у тимчасово окупованому Криму запровадили обмеження на продаж бензину A-95 — не більш ніж 20 літрів на добу в одні руки. Причиною перебоїв стали удари безпілотників по російських НПЗ, а також установлення Силами оборони України «дронового контролю» над федеральною трасою Р-280 «Новоросія», яка сполучає російський Ростов-на-Дону з Кримом через Маріуполь і Мелітополь.

Ізоляція Криму

Раніше міністр оборони Михайло Федоров заявив, що Крим перетворюється на острів через масштабну ізоляцію півострова дронами. За його словами, це може призвести до несподіваних наслідків для росіян.

Ще у травні у Криму запровадили обмеження на продаж бензину A-95 — не більш ніж 20 літрів на добу в одні руки через удари українських безпілотників по об’єктах нафтової промисловості у росії.

На тлі цього страждала і російська логістика на окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей, а також Криму — вона виявилася «частково паралізованою», оскільки ЗСУ суттєво збільшили кількість атак безпілотників по транспорту армії рф. Зокрема, українські дрони били по пропускному пункту «Джанкой» та мостах біля Чонгару — він з’єднує Крим із Херсонською областю.

У ніч проти 21 червня Сили оборони атакували російські об’єкти в Криму. Під ударом опинилися нафтобази, термінал, газова інфраструктура, елементи ППО та логістика росіян.

Командувач Сил безпілотних систем України Роберт Бровді (Мадяр) закликав українців триматися подалі від військових об'єктів півострова та перепросив «за постійну тривогу, закриті мости/дороги, темряву, нетишу та стрес».