Афіша подій на карантині: що подивитися та послухати онлайн (20-26 квітня)
hromadske знову публікує для вас афішу найцікавіших онлайнових концертів, вистав, лекцій та майстер—класів на наступний тиждень (20—26 квітня). Залишайтеся вдома, адже це може бути весело і корисно.
Понеділок, 20 квітня:
- Лекція від ексміністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака про те, що нині відбувається з довкіллям в Україні. Початок о 10:00.
- Розмова із лідером гурту «Антитіла» та молодіжним послом UNICEF в Україні Тарасом Тополею про здоров'я і життя молоді в умовах карантину. Початок о 19:00. Подію транслюватиме Тарас Тополя у своєму Instagram.
Вівторок, 21 квітня:
- Онлайн-фестиваль європейського кіно. Триватиме він до 27 квітня. Цього дня безкоштовно показуватимуть комедію «Чемпіони» (Іспанія) режисера Хав'єра Фессера. У наступні дні також стрічки — «Франц», «Велика краса», «Малюк Джо», «Холодна війна» та інші. Подію організовують за підтримки представництва ЄС в Україні спільно з європейськими культурними інституціями.
- Показ проєкту «Казки для Дорослих» від OpenTheatre та Black ORange Dance Production. Це переформатована вистава, де глядач стає свідком та учасником її творення у прямому ефірі. Потрібна попередня реєстрація. При бажанні можна зробити внесок на рахунок проєкту. Половину цих грошей організатори обіцяють передати благодійному фонду «Таблеточки». Початок: 20:00.
Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Середа, 22 квітня:
- Медитація із медитацій із Катею Джейкобз. Початок о 9:00. Трансляція події відбуватиметься на Instagram-сторінці «Кураж Базару».
- Вебінар від ортопеда-травматолога Андрія Жолоба про те, як не травмуватися під час домашніх тренувань на карантині. Початок о 18:30. Потрібна попередня реєстрація.
- Лекція про художника Караваджо. Читатиме доктриня філософських наук, доцентка Національної академії художнього мистецтва і архітектури та директорка арт-центру ALTER EGO Світлана Стоян. Вартість: 220 грн. Початок о 19:00.
Четвер, 23 квітня:
- Фронтвумен гурту Kryhitka Саша Кольцова розказує про свій карантин та те, де шукає сили й натхнення. Початок о 9:00.
- Лекція «Не розкажуть у школі: Пантелеймон Куліш». Читає Євгеній Стасіневич – літературний критик, літературознавець. Початок: 19:00. Вартість: 220 грн.
- Лекція «Нахіба айтішнику психічне здоров’я та емоції: я і команда» від соціального та медичного психологів — Іллі Бачуріна та Володимира Вовка. Потрібна попередня реєстрація. Початок о 19:00.
П’ятниця, 24 квітня:
- Перший день фестивалю документального кіно Docudays UA, який триватиме до 3 травня включно. Цьогоріч через карантин подія відбуватиметься в онлайні. Перегляди безкоштовні, але можна зробити благодійний внесок.
- Онлайн квартирник від «Будинку культури Masterskaya» в рамках проєкту «З дому в дім». Виступатиме гурт [O]. Попередні рази грали mama13, «Тонка», Daniel Shake і YUKO. Початок: 18:00.
- Концерт гурту «Фіолет». Початок о 20:00.
Субота, 25 квітня:
- Вебінар про створення анімаційних роликів від School of visual communication для аніматорів, дизайнерів та художників. Початок: 12:00. Потрібно забронювати місце.
- Онлайн-вистава «Жажда» від київського театру «Тысячелетие» за твором Володимира Набокова. Вистава російською мовою. Ціна: 140 гривень. Початок о 19:00.
- Вечірка від Miura. Початок о 19:00. Трансляція події відбуватиметься на Instagram-сторінці «Кураж Базару».
- Зустріч з номінантом національної кінопремії «Золота Дзиґа» режисером Наріманом Алієвим та обговорення його стрічки «Додому». Подію транслюватиме hromadske. Початок о 20:00. Зустрічі з іншими номінантами триватимуть до 1 травня включно і ми також їх транслюватимемо. Розклад можна подивитися тут.
Неділя, 26 квітня:
- Пропонуємо подивитися документальний фільм «Чорнобильські бабусі». Його випустили до 34-ї річниці Чорнобильської трагедії дві незалежні американські режисерки Холлі Морріс та Енн Боґарт.
А ще ви можете переглянути афіші з попередніх двох тижнів тут і тут, адже багато трансляцій подій залишилися у відкритому доступі.