Під час карантину у проєкті «Закрита сцена» hromadske знайомить глядачів з українськими електронними музикантами та ініціативами в царині нічної культури. Цієї п’ятниці о 20:30 приєднуйтеся до онлайн-вечірки київського 20ft Radio!

20ft Radio — інтернет-радіо, студія якого розташована у 20-футовому металевому контейнері на Нижньоюрківській 31, поблизу зі знаковими київськими нічними клубами. Від початку роботи у 2017-му, радіо 20ft транслювали близько 2 тисяч виступів музикантів і діджей-сетів, а також авторських програм і презентацій.

У вечірній студії «Хроніки карантину» по 18:00 поговоримо з учасниками команди радіо Давидом Шамієвим і Віталієм Немченком, а також діджеєм Артемом Ікрою, який веде на 20ft авторський подкаст Senioro Kaviaro & The Nuggets. А після цього, о 20:30 розпочнемо трансляцію їхніх сетів — детальніше про онлайн-вечірку можна дізнатися на сторінці у Facebook.

Коротко про учасників вечірки, чиї сети можна буде послухати й подивитися в трансляції: 

David — Давид Шамієв, учасник команди 20ft, співведучий ранкового шоу. Музику Давида можна послухати у SoundCloud.

Nemo — Віталій Немченко, учасник команди радіо, співведучий програми Alienation. Подкасти Віталія можна послухати у SoundCloud.

Artem Ikra — Артем Ікра, одеський діджей і селектор, один з засновників незалежного онлайн-журналу Krossfingers. Артем — резидент клубу Otel' і ведучий подкасту Senioro Kaviaro & The Nuggets на 20ft. Мікси Артеми Ікри можна послухати у SoundCloud

Минулої п’ятниці hromadske розпочало проєкт «Закрита сцена» онлайн-вечіркою з проєктом apipad.live.

Аби у нас було більше цікавого й корисного контенту, ми потребуємо підтримки — стань частиною спільноти друзів hromadske на Спільнокошті: biggggidea.com/project/spilnota-druziv-hromadske

Підтримати 20ft Radio грошима можна на їхньому сайті.

Поділитись: