Економіка

Білоруський бізнесмен відкликав заявку на придбання української «дочки» Сбербанку

Aleksander Dmytruk
3 серпня, 2017 18:09
3 серпня, 2017 20:24

Компанія білоруського бізнесмена Віктора Прокопені VP Capital відкликала з Національного банку (НБУ) заявку про придбання українського ПАТ «Сбербанк».

Компанія білоруського бізнесмена Віктора Прокопені VP Capital відкликала з Національного банку (НБУ) заявку про придбання українського ПАТ «Сбербанк».

Про це заявив сам Прокопеня в коментарі виданню TUT.by.

«Ми вирішили відкликати заявку з НБУ з метою зосередження уваги на інших планових інвестиціях та проектах, над якими ми працюємо», — сказав він.

Прокопеня зазначив, що після аналізу вирішили зосередитись на проектах у сфері штучного інтелекту.

«Очевидно, придбання міжнародної банківської одиниці — неймовірно складний процес, який вимагає великої кількості тимчасових ресурсів», — додав бізнесмен.

На питання, чи відбулось відхилення заявки чи її відкликання, Прокопеня відповів: «Ні, ми відкликали заявку за власною ініціативою. Причина відкликання — наша внутрішня».

Нагадаємо, на початку липня громадянин Білорусі та Кіпру Віктор Прокопеня подав у Нацбанк пакет документів на придбання дочірнього підприємства «Сберанку».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гусельников про купівлю «Сбербанк» в Україні: це великий успіх.

Також нагадаємо, що 27 березня «Сбербанк» Росії заявив про продаж 100% акцій українського дочірнього банку.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:Віктор ПрокопенясбербанкНацбанк
Поділитись:
Пов`язані новини
Економіка
15 листопада 2018, 11:59
Верховний суд визнав законною ліквідацію банку «Київська Русь»
Верховний суд України скасував рішення судів попередніх інстанцій та визнав правомірними дії Національного банку України щодо виведення з ринку банку «Київська Русь».
Економіка
13 листопада 2018, 14:54
Найбільша платіжна система у світі виходить на український ринок — Нацбанк
Національний банк України узгодив умови та порядок виходу на український ринок найбільшої платіжної системи у світі — UnionPay.
Економіка
13 листопада 2018, 10:47
Українці стали більше заощаджувати у валюті та менше у гривні — Нацбанк
Протягом жовтня 2018 року обсяг валютних депозитів населення зріс на 1%, в той час як обсяг гривневих депозитів дещо скоротився — загалом на 0,8%.
Економіка
12 листопада 2018, 16:20
Нацбанк видав одному з українських банків 1,3 млрд грн рефінансування
Національний банк України повідомив про проведення тендеру на видачу кредиту рефінансування одному з українських банків, назва якого не уточняється.
Економіка
12 листопада 2018, 15:46
Голова ради Нацбанку пропонує знизити ПДВ на харчові продукти та регулювати ціни
Голова ради Національного банку України Богдан Данилишин запропонував знизити ставку податку на додану вартість для продуктів харчування та встановити максимально допустимі націнки для продуктів на рівні 15%.
Економіка
7 листопада 2018, 10:41
Нацбанк відкликав ліцензію у російського банку
Національний банк України припинив банківську діяльність «БМ Банку», дочірньої установи російського державного «ВТБ» банку, відкликавши його банківську ліцензію.
Економіка
6 листопада 2018, 12:21
Ситуація на світових фінансових ринках може негативно вплинути на Україну — голова ради Нацбанку
Падіння світових цін на сировину та ускладнення ситуації на світових фінансових ринках, пов’язане з відтоком капіталу з ринків країн, що розвиваються, може суттєво вплинути на економічну ситуацію й в Україні.
Економіка
5 листопада 2018, 17:39
Міжнародні резерви України зросли на 8,6% та перевищили $18 млрд
Протягом жовтня та початку вересня 2018 року міжнародні валютні резерви України зросли до 8,6% та, станом на 5 листопада становили 18,07 мільярдів доларів.