Для патрулювання доріг залучать додаткові 54 екіпажі поліції — заступник голови Нацполіції
Для патрулювання українських доріг залучать додаткові 54 екіпажі поліції та 114 патрульних груп.
Для патрулювання українських доріг залучать додаткові 54 екіпажі поліції та 114 патрульних груп.
Про це повідомив заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін.
Таке рішення ухвалили після численних смертельних ДТП, зокрема аварій 20 липня, в яких загалом загинуло 26 людей.
«З урахуванням аварійності розроблені детальні розрахунки додаткових сил і засобів реалізації ефективного нагляду за дорожнім рухом», — сказав Аброськін.
Також він додав, що для патрулювання доріг щоденно залучають 540 екіпажів поліції.
23 липня заступник начальника департаменту Патрульної поліції Олексій Білошицький повідомив, що поліція патрулюватиме дороги з оновленими приладами фіксації швидкості через ДТП.
21 липня Нацполіція заявила, що почне перевірку пасажирського транспорту, зокрема, його технічного стану через смертельні аварії на дорогах України.
Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що з 1 січня 2019 року буде заборонене використання для пасажирських перевезень автобусів, переобладнаних з вантажного транспорту.
Нагадаємо, 20 липня на трасі «Київ-Одеса» неподалік смт Криве Озеро в Миколаївській області сталася ДТП. Загинули пятеро людей, ще 12 госпіталізовали.
Також 20 липня унаслідок ДТП на Житомирщині загинули 10 людей, ще 10 — травмовані. Серед загиблих був громадянин Грузії. Водій маршрутки, 40-річний житель Рівного, та ще 9 його пасажирів від отриманих травм загинули.
Зранку 21 липня стало відомо, що поліція Житомирської області затримала власника маршрутного автобуса.
Водія автобусу, що потрапив у ДТП на Миколаївщині, взяли під домашній арешт.
Після ДТП з великою кількістю жертв поліція почала перевіркуперевізників. За два дні правоохоронці виявили 326 порушень.
Перший віце-президент громадської організації «Український транспортний союз» Володимир Балін зазначив, що в Україні мають відпочатку не допускати до роботи перевізників, які не отримали необхідні дозволи на законну діяльність.
За даними платформи для роботи з відкритими даними Opendatabot, більшість ДТП в Україні стаються через перевищення швидкості.