УКРАЇНА

Президент провів зустріч з фракцією БПП та урядом у резиденції «Залісся»

Максим Каменєв
6 вересня, 2018 20:21
7 вересня, 2018 01:03
На в'їзді до резиденції «Залісся» депутатів та урядовців зустрічають співробітники Держуправління охорони та Нацполіції. Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

Ввечері 6 вересня президент Петро Порошенко провів зустріч із фракцією «Блок Петра Порошенка» та представниками уряду в резиденції «Залісся», що під Києвом.

Ввечері 6 вересня президент Петро Порошенко провів зустріч із фракцією «Блок Петра Порошенка» та представниками уряду в резиденції «Залісся», що під Києвом.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Станом на 20:00 до державної резиденції «Залісся» почали прибувати автівки народних депутатів від БПП.

На в'їзді до резиденції їх зустрічають співробітники Державного управління охорони та Нацполіції. Вони звіряють дані візитерів зі списками запрошених.

Депутати БПП прибувають до резиденції на елітних автомобілях Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

Депутати БПП прибувають до резиденції на елітних автомобілях Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

На в'їзді до резиденції утворився затор з автівок депутатів. З журналістами депутати не спілкуються.

Депутати БПП прибувають до резиденції на елітних автомобілях Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко запросив депутатів від БПП та представників уряду на «тім-білдінг» до резиденції «Залісся».

Зазначимо, аналогічна зустріч відбувалась і на початку вересня у  минулому році. Тоді депутати пояснювали її необхідністю «обговорити старт нового політичного сезону у неформальних умовах».

Більше про:резиденціяПетро Порошенко
Поділитись:
Пов`язані новини
Економіка
16 листопада 2018, 16:38
Президент підписав ратифікацію кредитної угоди з ЄС на 1 млрд євро
Президент України Петро Порошенко підписав закон, яким схвалюється кредитна угода між Україною та Євросоюзу, в рамках якої планується залучення 1 мільярда євро.
Життя
15 листопада 2018, 16:49
Порошенко про відсутність опалення: Крутити вентиль — не справа президента
Президент України Петро Порошенко прокоментував відсутність опалення в Смілі Черкаської області. «Крутити вентиль — це не є справа президента. Я цим не займався і займатися не буду. Але як глава держави і ні в якому разі не дам порушувати права громадян». «Опалення в містах — пряма відповідальність міських голів. Підготовка до зими — це відповідальність місцевої влади. Я для того ініціював децентралізацію», — заявив Порошенко. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Знеструмлена лікарня та дистанційне навчання у Смілі — репортаж з останнього «холодного» містаДоповнюється...
Економіка
15 листопада 2018, 15:40
Порошенко та Кононенко завершили продаж «Кузні на Рибальському» олігарху Тігіпку
Корпоративні інвестиційні фонди Prime Assets Capital та «ВІК», які належать президенту України Петру Порошенку та народному депутату від «БПП» Ігорю Кононенку підписали документи про завершення продажу «Кузні на Рибальському».
Життя
14 листопада 2018, 00:15
«Ні» Константинополю та єдиній помісній церкві: що означає рішення УПЦ МП
УПЦ МП заявила, що розриває відносини з Константинополем і не хоче брати участі у створенні єдиної Української церкви: що це означає
Життя
13 листопада 2018, 21:37
Порошенко зустрівся з представниками УПЦ Московського патріархату, які підтримують єдину помісну церкву
Президент Петро Порошенко увечері 13 листопада зустрівся із представниками групи архієреїв Української православної церкви Московського патріархату, які підтримують надання Україні томосу і створення єдиної помісної церкви.
Життя
13 листопада 2018, 18:34
«Той, хто не хоче результату, шукає причин для відмови» — Порошенко про зрив зустрічі з УПЦ МП
Президент України Петро Порошенко заявив, що запрошував ієрархів Української православної церкви Московського патріархату до «Українського дому», але «велика частина з них шукала пояснення, щоби не прийти».
Життя
13 листопада 2018, 16:50
Порошенко нагородив лідера кримськотатарського народу Джемілєва «Орденом Свободи»
Президент України Петро Порошенко вручив «Орден Свободи» народному депутату України, лідера Меджлісу кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву.
Життя
13 листопада 2018, 16:41
«Зустрінемось на церковній території»: представники УПЦ МП не поїхали на зустріч з Порошенком в «Український дім»
Ієрархи Української православної церкви Московського патріархату відмовилися від запланованої на 13 листопада зустрічі з президентом України Петром Порошенком в «Українському домі», а натомість запросили главу держави до Києво-Печерської Лаври.