У Великій Британії пілот на реактивному ранці штурмував судно морської охорони. Усе в межах випробувань
Британська компанія Gravity Industries, яка займається розробкою реактивних костюмів, провела випробування спільно з Королівською морською піхотою Великої Британії.
Про це повідомили у самій компанії.
Так, пілот на реактивному ранці стартував із борту катера та висадився на рухомий корабель берегової охорони.
У Gravity Industries пояснюють, що нині морські піхотинці можуть потрапити на корабель, наприклад, за допомогою вертольота. А от костюм дозволяє їм зробити це швидше, приземлитися у будь-якій частині судна, а також потім самостійно його покинути.
Компанію Gravity Industries у 2017 році створив британець Річард Браунінг. Раніше він працював в нафтовій індустрії та був у резерві Королівської морської піхоти. Браунінг сам створив прототип реактивного костюма Gravity Industries, працюючи над ним пів року.
Попередні випробування
У 2020 році ця ж компанія спільно з Британською службою порятунку успішно протестувала перші реактивні ранці, створені для роботи у важкодоступній місцевості.
Костюм складається з чотирьох реактивних двигунів, які кріпляться до рук пілота, і ще одного двигуна на спині. Коштує він понад 400 тисяч доларів, тому поки компанія заробляє переважно на видаванні своїх костюмів в оренду.
Що таке реактивний ранець?
Це персональний літальний апарат, що кріпиться на спині й дозволяє людині підійматися у повітря за допомогою реактивної тяги. Тяга створюється завдяки реактивному струменю, що викидається двигуном вертикально вниз.
Розрізняють два основних типи реактивних ранців: із ракетним та з турбореактивним двигуном.