Адам Севідж, відомий завдяки шоу «Руйнівники міфів» («MythBusters»), у новому шоу на телеканалі Discovery створив куленепробивний костюм Залізної людини. І він може навіть літати!

На телеканалі Discovery стартувало шоу «Savage Builds». Його ведучим став продюсер і фахівець зі спецефектів Адам Севідж. Окрім популярної передачі «Руйнівники міфів», в якій підтверджували або спростовували популярні міфи, він також працював над «Матрицею», «Зоряними війнами» і третьою частиною «Термінатора».

У новому шоу Севідж буде збирати шалені конструкції із фільмів та історії; у першому випуску він спільно з англійським винахідником Річардом Браунінгом, — засновник стартапу Gravity Industries, — створив найвідоміший костюм всесвіту Marvel.

Модель костюму Залізної людини вийшла не тільки реалістичною, але і функціональною: її титановий корпус витримує постріли вогнепальної зброї, а завдяки новій технології вона ще й літає, хоч і не дуже високо.

Крім Річарда Браунінга, який створив реактивний ранець, Севіджу допомогла компанія Eos. Вона надрукувала всі деталі на 3D-принтері.

Слід зазначити, що костюм, створений за кресленнями Marvel, вийшов гучним і незручним. Проблеми виникали з отворами для очей, через які важко було дивитися, і самою конструкцією — вона не дозволяла зігнути коліна, тому кожне приземлення було досить болючим.

Всього в першому сезоні «Savage Builds» буде вісім епізодів.

Нагадаємо, заключна частина «Месників» менш ніж за два тижні зібрала в прокаті 2,19 мільярда доларів, обійшовши «Титанік». Більші збори поки тільки у стрічки «Аватар».


Поділитись: