Вбиті військовими, національність миротворців на Донбасі та спогади полоненого про Дебальцеве
Світ на межі конфлікту. Де на цій межі Україна? В Баварії стартувала Мюнхенська безпекова конференція. Цьогоріч тут обговорюють теми, які можуть стати початком глобального світового конфлікту. Це – напруженість між Північною Кореєю і США, між Саудівською Аравією та Іраном, між НАТО і Росією, а також війна в Україні.
Світ на межі конфлікту. Де на цій межі Україна? У Баварії стартувала Мюнхенська безпекова конференція. Цьогоріч тут обговорюють теми, які можуть стати початком глобального світового конфлікту. Це — напруженість між Північною Кореєю і США, між Саудівською Аравією та Іраном, між НАТО і Росією, а також війна в Україні.
В рамках конференції відбудеться зустріч в нормандському форматі щодо врегулювання конфлікту на Донбасі на рівні міністрів закордонних справ. Головними питаннями стануть звільнення заручників і введення миротворців ООН на Донбас. Павло Клімкін уже заявив, що наполягатиме на передачі в міжнародне управління окупованих територій, доки не буде виконано Мінські домовленості. До чого домовляться міністри — про це о 21:00 в програмі «Громадське.Схід».
Також у програмі:
- Спогади про бої за Дебальцеве та полон, куди потрапив на три роки — інтерв'ю з військовим 40-го батальйону «Кривбас», який пройшов Іловайськ і воював за Дебальцеве Миколою Герасименком.
- Два гучних вбивства за тиждень, які вчинили українські військові. Військового 72-ї бригади Збройних сил відправили на 2 місяці у СІЗО за підозрою у вбивстві у Києві, а у Широкино двоє морпіхів застрелили чотирьох співслужбовців. Розбираємося чому це трапляється?
- Як живуть і що виставляють музеї поблизу лінії зіткнення на Донбасу — екскурсія від Громадського.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «У місті все було нереальним, наче в комп'ютерній грі» — спогади про Дебальцеве (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Програма «Громадське.Схід» висвітлює ситуацію на окупованих територіях Донбасу та лінії зіткнення. Ми розповідаємо про долі людей, яких безпосередньо торкнулася війна і досліджуємо дії влади стосовно врегулювання конфлікту.
Ведуча програми — Анастасія Станко. Автори, журналісти — Анна Тохмахчі, Ігор Шевчук.
Також дивіться програми: «Реформа», «Громадське.Крим»,
«Громадське.Світ», «Простономіка».
Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.
Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.