Гарріс назвала Трампа «фашистом, який хоче безконтрольної влади»
Кандидатка у президенти США Камала Гарріс назвала свого опонента Дональда Трампа «фашистом», який хоче «безконтрольної влади» та відданих собі військових. Такі слова пролунали після повідомлень про те, що Трамп неодноразово захоплювався Адольфом Гітлером.
Про це пише Guardian.
Так, раніше колишній керівник штабу Трампа Джон Келлі пригадував, що республіканець нарікав на те, що в нього немає генералів, які присягнули б йому на вірність так, як воєначальники служили Адольфу Гітлеру в нацистській Німеччині.
За словами Гарріс, такі заяви свідчать про те, що Трамп «не хоче мати армію, лояльну до Конституції Сполучених Штатів».
«Він хоче військових, які будуть віддані йому особисто, які будуть виконувати його накази, навіть коли він скаже їм порушити закон або відмовитися від присяги на вірність Конституції США», — сказала Гарріс.
Вона також додала, що Трамп хоче «безконтрольної влади», а вже за 13 днів, за словами Гарріс, постане інше питання: «Чого хоче американський народ?»
Вибори президента США
Чергові вибори президента Сполучених Штатів Америки заплановані на 5 листопада. Чинна віцепрезидентка США Камала Гарріс офіційно доєдналася до президентських виборів після того, як Джо Байден під тиском соратників зняв свою кандидатуру.
Віцепрезидентка США зібрала 200 мільйонів доларів пожертв на свою передвиборчу кампанію лише за перший тиждень. За даними Bloomberg, Гарріс у липні, незадовго після приєднання до перегонів, випереджала кандидата від республіканців Дональда Трампа в чотирьох ключових штатах.
Однак на початку жовтня, за місяць до виборів, перевага Гарріс над Трампом скоротилась вона випереджала його із незначними трьома відсотками — 46% проти 43%.
А згідно з опитуванням Wall Street Journal, виборці з семи «Хиткі штати» — штати, де немає чіткої схильності до одного з кандидатів, а отже, претенденти з обох партій мають майже рівні шанси перемогти. Саме на такі штати зазвичай націлені виборчі кампанії«хитких штатів» віддавали перевагу республіканцеві, коли йдеться про війну в Україні та на Близькому Сході.