Жінку, яка змушувала доньку жити з трупом старшої дитини, госпіталізували за рішенням суду
Шевченківський райсуд Дніпра ухвалив рішення про шпиталізацію Ольги Майєр, яка змушувала свою доньку жити з трупом старшої дитини, до закладу з надання психіатричної допомоги.
Про це йдеться в рішенні суду.
Прокуратура клопотала про застосування примусових заходів медичного характеру у кримінальній справі, яку порушили за статтями про наругу над тілом та злісне невиконання батьківських обов’язків.
Суд обрав жінці запобіжний захід у вигляді двох місяців перебування у закладі з надання психіатричної допомоги. Розгляд справи в суді ще триватиме. Судові засідання із жінкою проводитимуть у режимі відеоконференції з медзакладу.
Державний адвокат на засіданні 18 червня просив закрити справу у звʼязку із закінченням строків притягнення до відповідальності, але суд відмовив, наголошуючи на тому, що така норма не поширюється на неосудних людей.
Згідно з висновком судово-психіатричної експертизи, Ольга Майєр виявляла ознаки шизофренії параноїдної форми. Тобто на момент вчинення злочину вона не могла усвідомлювати своїх дій і керувати ними, вказано у висновку.
Нагадаємо, у 2025 році в квартирі міста Костянтинівка, на Донеччині, поліція виявила муміфіковане тіло 22-річної Дарини — воно пролежало в оселі майже 18 років. Мати дівчини Ольга весь цей час була поруч.
При цьому в Ольги є молодша донька Заріна. Її було 12, коли старша Дарина померла. Сім років Заріна вимушена була жила поруч із тілом сестри, яку їхня мати вважала живою, і нікому не розповідала про те, що коїться вдома, — ні у школі, ні родичам.
Після переїзду до Києва дівчина вперше поділилася про пережите, її історію розповіло hromadske.