Велика Британія виділить понад £200 млн на забезпечення українських АЕС ядерним паливом

Україна отримає 210 мільйонів фунтів стерлінгів від Великої Британії для забезпечення стабільних постачань ядерного палива українським атомним електростанціям протягом наступних двох років.
Про це повідомив міністр енергетики України Денис Шмигаль.
За його словами, відповідну домовленість засвідчили з міністеркою закордонних справ Великої Британії Іветт Купер, представниками UK Export Finance і компанією Urenco. Зустріч відбулася на полях Конференції з питань відновлення України у Ґданську.
«Це важливі домовленості, що дозволять і надалі забезпечувати надійну роботу атомної генерації України. Вона є основою стабільної і прогнозованої роботи нашої енергосистеми», — наголосив Шмигаль.
Раніше прем'єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна очікує на підписання більш як 160 угод на понад 10 мільярдів євро в межах дводенної Конференції з питань відновлення України в польському місті Ґданськ.
Так, Україна отримає щонайменше 375 мільйонів євро на відновлення енергетичної інфраструктури та нові внески до Фонду підтримки енергетики.
- Поділитися:
