У Криму вночі лунали вибухи. Під атакою, схоже, опинилась ТЕЦ у Керчі, там спалахнула пожежа (ДОПОВНЕНО)

російське Міністерство оборони відзвітувало про збиття уночі 143 українських БпЛА, зокрема й над окупованим Кримом. Місцеві Telegram-канали писали про влучання в ТЕЦ у Керчі.
Про нічну атаку Міноборони рф повідомило у своєму Telegram-каналі.
Офіційно окупаційна влада не розголошувала наслідки влучань у Криму. Тим часом Telegram-канал «Крымский ветер» писав про серію вибухів на півострові впродовж ночі.
Зокрема, канал повідомляв про пожежу в районі електричної підстанції біля села Миколаївка Совєтського району, а також пожежу на залізничній станції «Південна» у Керчі.
Пізніше моніторинговій групі вдалось підтвердити влучання в резервуар на ТЕЦ у Керчі. Там спалахнула пожежа.
Окрім того, «Крымский ветер» з посиланням на дані супутникової зйомки писав про пожежі біля Джанкою, в місцях дислокації окупантів на Арабатській стрілці, а також у Сімферополі.
Доповнено о 10:13. Вранці 23 червня окупанти повідомили про порушення електропостачання на заході та півночі Криму, передає російський «Интерфакс».
«У зв’язку з технологічними порушеннями в електричних мережах відбулося відключення споживачів міських округів Євпаторія, Саки, Красноперекопськ, Джанкой; Красноперекопського, Сакського, Джанкойського та Красногвардійського районів», — цитує «Интерфакс» повідомлення «Крименерго».
Обмеження в окупованому Криму
Днями в тимчасово окупованому Севастополі запровадили низку тимчасових обмежень на тлі українських атак на півострів. російський ставленик Михайло Развожаєв повідомив про обмеження в роботі громадського транспорту та морського сполучення.
Також у місті з 22 червня скорочують розклад роботи торгових центрів, супермаркетів та закладів громадського харчування. Усі вуличні масові заходи також скасовано.
- Поділитися:
