«Не мала на меті когось принизити». Дівчина, яка топтала прапори ЛГБТІК+, перепросила за свій вчинок

Студентка КНУ імені Тараса Шевченка Юліана Казнодій, яка під час маршу «КиївПрайд» 21 червня топтала прапори ЛГБТІК+, перепросила за свій вчинок, пояснивши, що має інше «бачення інституту сімʼї».
Про це вона написала у Treads.
Під час маршу дівчина топтала прапор ЛГБТІК+, а на питання про те, чому вона це робила, заявила, що «витирала ноги», бо «замастила кросівки». Ці кадри hromadske показало у репортажі.
У б’юті-барі G × KYIV, де дівчинка працює, 24 червня вийшли із заявою про те, що не поділяють таких дій і висловів, і що їх це обурило також. Там запевнили, що розбираються в ситуації всередині команди.
«Наш бренд із самого початку будувався на простій ідеї: кожна людина має право бути собою. Серед наших клієнтів і всередині самої команди є [ЛГБТК-люди] — і для нас це абсолютна норма, без винятків», — заявили там.
Сама Юліана опублікувала допис про те, що має «власні переконання, цінності та життєвий досвід», які сформували її «як людину».
«Так, моє бачення інституту сімʼї кардинально відрізняється… Водночас я розумію, що мій вчинок із прапором ЛГБТІК+ образив багатьох людей. Знаю та перепрошую, якщо я зачепила чиїсь почуття цим вчинком. Я не мала на меті когось принизити», — заявила дівчина.
Вона додала, що визнає той факт, що її вчинок став причиною болю та образи для ЛГБТІК-людей, які «обурені її емоційністю».
У соцмережах ЛГБТІК+ організації та інші дописувачі і далі продовжують закликати G × KYIV відреагувати на ситуацію, яка склалася навколо їхньої працівниці.
«ЛГБТІК-прапор — це символ свободи і гідності для людей, які виборюють своє право на існування. Витирати ноги об нашу символіку не є припустимим і дає знак цілому прошарку українців, що всі вони тут є в небезпеці», — зазначила організація UKRAINEPRIDE.
А організація KyivPride, відмітивши G × KYIV, написала: «Ми віримо, що у нас із вами спільні цінності: беззаперечна повага до прав людини та людської гідності. І ми впевнені, що у вашому просторі, який ми так любимо, немає місця людям, чиї дії суперечать цим цінностям. Сподіваємося на правильне рішення».
- Поділитися:
