Судмедекспертиза встановила, що 14-річний хлопець, якого у жовтні знайшли мертвим на залізничній колії в Прилуках, помер унаслідок відкритої черепно-мозкової травми з переломами кісток черепа та ушкодження мозку.

Про це повідомили у Нацполіції.

Водночас правоохоронці відзначили, що на тілі загиблого немає ушкоджень, які нанесли руками чи ногами, або травм від ударів сторонніми предметами. Також немає ушкоджень, які могли б виникнути через збиття хлопця потяга. Відтак версія, що підлітка збив поїзд, повністю спростована. 

Ще одна з судових експертиз спростовує інформацію, що під нігтями хлопця знайшли епітелій та ДНК іншої особи. 

Відповідно до висновку судмедексперта, при розтині печінки та нирок загиблого виявили 0,74 проміле алкоголю, а у крові померлого — кофеїн. Далі слідство має встановити, як ця речовина потрапила в організм: з кавою чи з енергетиком. 

«У провадженні заплановане проведення ще декількох експертиз, зокрема комплексної та комісійної судово-медичної, медико-криміналістичної та медико-психолого-психіатричної експертиз. Також ми чекаємо від родичів загиблого домашній комп’ютер хлопчика — ця техніка нам потрібна для проведення відповідних слідчих дій», — зазначив начальник Головного слідчого управління Нацполіції Максим Цуцкірідзе.

Нагадаємо, 29 жовтня тіло 14-річного Дениса Чаленка знайшли на залізничних коліях у Прилуках. Початково правоохоронці заявили, що хлопця збив поїзд, однак батьки та місцеві мешканці наполягали на перевірці інших версій. Батько вважає, що сина вбили й поклали на колії. Через протести громади в Прилуках відсторонили керівника місцевої поліції, а справу передали Києву.

Поділитись: