До 18 представників російської влади та керівництва Збройних сил Росії, які підозрюються у вчиненні злочинів проти цілісності України, буде застосована процедура заочного засудження.

Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко, передає «Українська правда».  

«Перше рішення українських судів ми уже отримали і сподіваюсь, протягом найближчих тижнів отримаємо їх по всіх 18 підозрюваних», — сказав він.

Луценко зазначив, що російських високопосадовців оголошено в державний розшук, щодо них є рішення суду про затримання і доставлення в суд для обрання запобіжного заходу.

«Будучи реалістами, ми усвідомлюємо, що вище керівництво Росії, що розв'язало війну з Україною, навряд чи приїде до Києва, ми також співпрацюємо з офісом прокурора Міжнародного кримінального суду», — додав генпрокурор. 

Нагадаємо, 22 серпня Генеральна прокуратура України повідомила про підозру у вчиненні злочинів проти основ національної безпеки України 18 особам з числа представників влади та керівництва Збройних сил Росії.  

Також ГПУ оприлюднила записи переговорів радника російського президента Володимира Путіна Сергія Глазьєва з терористами, депутатом Держдуми РФ Костянтином Затуліним. та самоназваним головою Криму Сєргієм Аксьоновим щодо анексії півострова, проекту «Новоросії» та організації заворушень на території України. 

Читайте також: Анексія і створення «республік»: як Росія диктувала сценарій сепаратистам (АУДІОЗАПИСИ)

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile