Артем Запотоцький отримав тяжкі поранення на Інститутській 20-го лютого. Він вижив незважаючи на тяжкі травми, які пошкодили його спинний мозок.

Артем Запотоцький отримав тяжкі поранення на Інститутській 20-го лютого 2014 року. Він вижив, незважаючи на тяжкі травми, які пошкодили його спинний мозок.

Ми приїхали до Артема за два роки після тих подій. Він провів нам автомобільну екскурсію Луцьком, де обрався депутатом міської ради.

«Хлопці, які були здорові, пішли воювати на схід, хтось зайнявся політикою, бо зміни мають бути тут, вони є».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 20 лютого | За крок до смерті: Сергій Трапезун 

Одним з позитивів Артем бачить переатестацію колишніх міліціонерів. Сам брав участь у роботі комісії. Каже, що зараз чи не єдиний шанс щось змінити. Під час роботи в комісії намагався бути неупередженим, хоча зараз думає, що декого, кого вони рекомендували понизити у званні треба було звільнити з лав поліції.

«Коли був у реанімації, там немає днів і ночей, там є ти в свідомості, або ти не в свідомості. Хтось приніс газету з медперсоналу і каже: подивись, яке Межигір'я, золотий батон… І тоді я зрозумів, що ми досягли. Я не знав про втрати, цього всього не знав.»

Цього року, 20 лютого, планує піти на могилу свого товариша, який загинув два роки тому на Інститутській.

«Візьму з собою сина, ми повинні виховувати своїх дітей, вони повинні розуміти, як ми ставимось до цих речей, які вже стали історією.»

Поділитись: