У Станиці Луганській триває пропуск людей, які отримали дозвіл на перетин лінії розмежування під час карантину.

Про це повідомляє кореспондент hromadske з контрольного пункту в'їзду-виїзду.

Пропуск почався близько 10 години. У списках людей, яким дозволено перейти на окуповану територію, було 35 осіб. Однак фактично пройшло лише 22 людини, які прибули на КПВВ. Об 11:00 українські прикордонники пропустили всіх, кому було дозволено перетнути лінію розмежування і хто в цей час перебував на КПВВ. Втім, люди, які є у списках, можуть під'їхати пізніше, і їх мають пропустити.

Зараз триває пропуск людей з окупованої території. В узгодженому списку містяться 38 прізвищ, однак, за словами одного з перших людей, які перетнули лінію розмежування, які прибули з боку непідконтрольної території, фактично чекають на свою чергу 25 людей.

Всіх людей, які прибувають на підконтрольну територію України, перевіряють за допомогою експрес-тестів.

Раніше повідомлялось, що на Донбасі продовжують діяти тимчасові обмеження на перетин лінії розмежування — пройти КПВВ можна лише за наявності окремого рішення командувача Об’єднаних сил. Однак бойовики відмовляють українцям у перетині навіть у разі наявності особливих обставин.

Оновлено: пізніше у Луганській облдержадміністрації уточнили, що на підконтрольну територію перемістились 32 людини, а на окуповану територію — 20 людей. З 32 громадян, які повернулись на підконтрольну територію, троє розміщені на обсервацію у Станично-Луганському районі, інші перебуватимуть два тижні на самоізоляції.

Поділитись: