Дев’ятирічний британець Тобіас Веллер із цецрбральним паралічем і аутизмом самотужки пройшов марафон (42 кілометри) за допомогою ходуль на колесах. Так хлопець зміг зібрати понад 80 тисяч фунтів стерлінгів для благодійного фонду, який опікується людьми з неврологічними розладами.

Про це повідомляє Sky News.

Спершу Тобіас планував пройти лише один кілометр навколо парку неподалік від свого дому. Але через пандемію коронавірусу благодійну ходу, що мала відбутися минулого місяця, довелося скасувати.

Тоді хлопець почув історію про 100-річного британського ветерана Тома Мура, який пройшов марафон довкола свого будинку й зібрав понад 33 мільйони фунтів стерлінгів для британських лікарів, які борються з COVID-19.

«І я подумав: а чому б за допомогою ходуль не спробувати пройти марафон, йдучи від одного кінця моєї вулиці до іншої щодня?» — каже Тобіас.

Для того, аби здійснити задумане, Веллеру знадобилося 70 днів. На початку він міг пройти лише близько 50 метрів за день, утім під кінець марафону збільшив цю відстань до 750 метрів. Щодня хлопця з безпечної відстані підтримували сусіди, рідні й друзі.

«Не можу повірити, що я пройшов марафон, це неймовірно», — сказав Тобіас. Йому вдалося зібрати понад 81 тисячу фунтів стерлінгів для школи в рідному місті Шефілді, де допомагають дітям і дорослим із неврологічними розладами.

Поділитись: