ENRU

Абітурієнтам дозволили подавати паперові заяви за неможливості реєстрації електронного кабінету

Міністерство освіти і науки дозволило подавати заяви до вишів у паперовій формі тим вступникам, які не можуть з технічних причин створити електронні кабінети.

Про це повідомляє сайт Міносвіти.

Так, з 15 липня абітурієнти можуть подати заяву та документи в паперовій формі, якщо у присутності представника приймальної комісії вищого навчального закладу буде перевірена неможливість створення електронного кабінету.

За результатами робочого дня приймальна комісія вишу має надсилати до ДП «Інфоресурс» таблицю встановленого зразка з даними вступників.

Рішення ухвалили для того, щоб заяви встигли подати ті вступники, які вже зараз мають проходити творчі конкурси. Адже через запровадження нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників, наразі трапляються окремі випадки відмови в реєстрації електронних кабінетів, пов’язані з розбіжностями в реєстраційних даних.

«Водночас підкреслюємо, що можливість подання паперових заяв поширюється лише на тих вступників, які через певні розбіжності в системі не можуть зареєструвати електронні кабінети», — наголосили в МОН.

Раніше повідомлялося, що в перший день вступної кампанії в Україні 12 850 абітурієнтів успішно зареєстрували власні електронні кабінети.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У медвиш, як у спецназ: яким має бути вступний бал для майбутніх медиків?

Підписуйтесь на наш канал в Telegram