Мистецький Арсенал долучився до акції «Друзі дарують друзям» у межах краудфандингової кампанії hromadske на Спільнокошті. Відтепер можна не просто придбати абонементи на події 2020 року в Арсеналі (зокрема й на «Книжковий Арсенал»), а й фондувати у нашу діяльність. Для цього потрібно зробити відповідний внесок на сторінці проєкту.

Персональний або сімейний річний абонемент дає право на необмежене відвідування усіх виставок Мистецького Арсеналу, а також освітніх та розважальних заходів у межах цих виставок впродовж року (зокрема й Книжкового Арсеналу 20-24 травня).

Якщо ви хочете придбати абонемент через Спільнокошт, не забувайте вказувати відповідний подарунок, коли робите внесок. Абонемент можна отримати Новою поштою, або забрати особисто з офісу hromadske у Києві.

Персональний абонемент розрахований на одну особу віком від 18 років та коштує 600 гривень.

Сімейний абонемент дає змогу на вхід для 2 дорослих та 2 дітей віком 12-18 років. Вартість — 1200 гривень.

Програма Мистецького Арсеналу на 2020 рік

27 лютого – 1 березня — фестиваль NEOсвітній Арсенал. 4-денний квест для дітей та підлітків, батьків та вчителів. Фестиваль, що поєднує і взаємно підсилює культуру і науку, мистецтво і технології. Фокус-тема: «Супермозок: ліва/права півкуля». Під час події простір Арсеналу перетвориться на велетенський активний мозок. «Подорожуючи простором, ви створите нові нейронні зв’язки, а, можливо, й цілу мережу, пірнете в глибини пам’яті та вирушите у подорож уявою за допомогою мистецьких проєктів. А також спробуєте на собі результати діяльності різних функціональних зон мозку й неодмінно навчитеся поєднувати логіку та творчість» — обіцяють організатори.

19 березня – 3 травня — виставка «Відбиток. Українська друкована графіка ХХ-ХХІ століть». Близько 500 робіт більше 100 авторів розкажуть про еволюцію української графіки від XX століття. Автори, чиї роботи буде представлено: Павло Маков, Георгій Нарбут, Віктор Ігуменцев, Михайло Бойчук, Олександр Сухоліт, Олеся Джураєва, Давид Беккер, Олег Тістол, Зіновій Кецало, Яків Гніздовський, Альбіна Ялоза, Роман Сельський, Олександр Аксінін та інші.

20 – 24 травня — ювілейний X Книжковий Арсенал. Тема фестивалю — «Оптимісти скептики». На відвідувачів очікують п'ять днів кураторських програм, велика дитяча програма, перформативні та музичні події, філософська та професійна програми, виставкові проєкти, поетична сцена, територія графічної прози, програма з фантастики, науково-популярна програма, спеціальні програми для ілюстраторів і дизайнерів та виставка-ярмарок.

11 червня – 3 серпня — виставка «Андрій Сагайдаковський. Декорації». Масштабна персональна виставка, яка представить увазі глядача творчу лабораторію художника і спеціально створену ним для виставки тотальну інсталяцію, архівні матеріали (фото і відео), визначні роботи митця з музейних та приватних збірок.

1 жовтня – січень 2021 – виставка «Футуромарення». Це мультидисциплінарний проєкт, присвячений темі футуризму в Україні 1910–1930-х років: як потужного чинника модернізації та мистецького експерименту та як системи ідеологічних поглядів новітньої доби. Виставку доповнять перформативна, музична, літературна та кінематографічна програми.

Кінець жовтня – січень 2021 — виставка «Енциклопедія архітектури України». За допомогою різнопланових експонатів, від макетів та фотографій до VR та AR об’єктів, виставка представить значущі та цікаві зразки архітектурного надбання України, знакові проекти і об’єкти ЮНЕСКО, архітекторів та архітекторок, стилі й архітектурні школи, містобудування і нереалізовані проекти.

Поділитись: