Міністр закордонних справ Саудівської Аравії Фейсал бін Фархан аль Сауд заявив, що звинувачення країни в причетності до зламу телефону власника компанії Amazon Джефа Безоса є «абсурдом».

Про це він заявив в інтерв’ю Reuters на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

«Думка, що кронпринц (Саудівської Аравії Мохамад бін Салман — ред.) міг зламати телефон Джефа Безоса, є цілковито дурною», — сказав Фейсал бін Фархан аль Сауд.

Водночас він додав, що Саудівська Аравія проведе розслідування щодо можливої причетності бін Салмана до зламу телефона, якщо їй нададуть докази, «що дадуть підстави вірити таким заявам».

Нагадаємо:

  • 21 січня The Guardian з посиланням на власні джерела повідомило, що телефон власника Amazon у травні 2018 року «хакнув» принц Саудівської Аравії. За інформацією людини, знайомої з ситуацією, протягом кількох годин з телефону мільярдера вилучили значну кількість даних. Водночас у виданні не знають, яку саме інформацію вдалося дістати.
  • 22 січня експерти Організації Об'єднаних Націй закликали США та інші країни «негайно розслідувати» отриману інформацію про те, що телефон власника Amazon Джефа Безоса «хакнули» після того, як він отримав повідомлення у WhatsApp з особистого облікового запису спадкоємця Саудівської Аравії Мухамада бін Салмана.
Поділитись: