Адміністрація президента США Дональда Трампа оголосила про скасування введених нею змін до правил видачі віз. Відповідно до них, студентам-іноземцям вишів, які повністю переходять на онлайн-навчання, потрібно було б або перевестися в інший заклад, або виїхати з країни.

Про це повідомляє Associated Press.

Рішення скасувати постанову представники Білого дому оголосили під час слухання позову від Гарвардського університету й Масачусетського технологічного інституту, які виступили проти обмежень.

Загалом візові обмеження для іноземних студентів американських вишів стали предметом принаймні восьми судових позовів, зокрема й від компаній Google, Facebook і Twitter, зазначає AP.

  • 6 липня Білий дім оголосив про зміну правил отримання студентських віз. Відповідно до них, видача віз іноземним студентам американських вишів, які повністю переходять на онлайн-навчання через коронавірус, призупиняється. А ті іноземні студенти таких вишів, у яких віза вже є, мають або перевестися в інший виш, або поїхати зі США.
  • Гарвардський університет і Масачусетський технологічний інститут першими опротестували це рішення адміністрації Трампа.
  • Тоді The New York Times зазначав, що рішення адміністрації Трампа також може призвести до скорочення кількості вступників до закладів вищої освіти у США в наступному навчальному році.
  • Більшість навчальних закладів у США були вимушені перевести навчання в онлайн через пандемію коронавірусу. Нещодавно Трамп заявив, що вимагатиме від міністерства фінансів переглянути фінансування закладів освіти, які почнуть новий навчальний рік в онлайн-форматі, а не в аудиторіях.
Поділитись: