Президент США Дональд Трамп заявив, що вимагатиме від міністерства фінансів переглянути фінансування закладів освіти, які почнуть новий навчальний рік в онлайн-форматі, а не в аудиторіях.

Про це він написав у своєму Twitter.

«Забагато університетів і шкільних систем — про втовкмачування ліворадикальних ідей, а не про освіту. Тому я віддаю міністерству фінансів США розпорядження переглянути їхні звільнення від сплати податків і/або фінансування. Їх заберуть, якщо ця пропаганда чи дії проти державної політики триватимуть! Наших дітей треба навчати, а не індоктринувати», — заявив Трамп.

На слова президента США вже відреагували профільні освітні асоціації країни, заявивши, що рішення про відкриття шкіл має визначатися не політиками, а фахівцями.

«Залишмо фахівцям із питань охорони здоров’я рішення про те, коли краще відкривати шкільні будівлі, а ще — дослухаймось до освітян і очільників освітніх відомств щодо того, в якій формі краще це організувати», — йдеться у спільній заяві Американської федерації викладачів, Національної освітньої асоціації США й Асоціації директорів шкіл США.

Як зазначає Reuters, не зовсім зрозуміло, як саме Трамп планує обмежити фінансування шкіл через міністерство фінансів — адже більшість із них отримують гроші з місцевих бюджетів, а не з федерального.

Раніше ми повідомляли, що два престижні американські виші — Гарвардський університет і Масачусетський технологічний інститут (МІТ) — подали до суду на адміністрацію Дональда Трампа, оскільки та своїм рішенням фактично відмовила іноземним студентам у праві перебувати на території США.

Станом на 10 липня США залишаються лідером за кількістю підтверджених випадків коронавірусу. Там COVID-19 виявили у 3 млн 219 тисяч 999 людей. З них 1 млн 426 тисяч 428 пацієнтів вже одужали, а 135 822 — померли.

А всього у світі станом на 10 липня з початку пандемії COVID-19 виявили у 12 млн 393 тисяч 888 людей, з них 7 млн 224 тисячі 987 пацієнтів одужали, а 557 495 — померли від ускладнень. Продовжують лікуватися понад 4,6 мільйона людей.

Поділитись: