Працівників адміністрації порту Бейрута, де стався потужний вибух, помістять під домашній арешт, а охоронятиме їх армія.

Про це повідомляють Al-Jazeera та Al Arabiya.

Так, міністерка інформації країни Манал Абдель Самад заявила, що слідчі визначать коло тих працівників порту, які відповідальні за охорону та зберігання речовин, після чого їх «якнайшвидше» відправлять під домашній арешт.

Поки невідомо, кого включать у цей перелік з адміністрації, відомо лише, що їх охоронятиме армія.

Слідчий комітет, який створили після вибуху, має надати свої висновки упродовж наступних п’яти днів і передати їх судовим органам. До комітету зокрема входять прем’єр країни, глави спецслужб, а очолює його міністр юстиції.

Місцеві чиновники очікують, що кількість жертв зростатиме, зараз відомо про понад 100 загиблих та близько 4 тисяч постраждалих.

Надзвичайно потужний вибух стався у порту Бейрута 4 серпня, наразі основною версією називають вибух 2750 тонн нітрату амонію (аміачної селітри), конфіскованих у 2014 році з судна російського бізнесмена.

Посол України в Лівані Ігор Осташ повідомив, що внаслідок вибуху декілька громадян України дістали травми, однак серйозно не постраждали.

Детальніше про ситуацію в Бейруті читайте у нашому онлайні.

Поділитись: