Американського репера A$AP Rocky, який має виступити 13 липня на одному з найбільших музичних фестивалів України Atlas Weekend 2019, заарештували через бійку в Стокгольмі.

Як пише Rolling Stone, бійка сталася через те, що двоє молодиків переслідували репера і його друзів 3 липня.

Видання зазначає, що A$AP Rocky кілька разів хотів мирно врегулювати конфлікт і просив хлопців піти. Репер виклав в Instagram відео, на якому зафіксовані події, що передували бійці.

«Кілька наркоманів, які не є моїми фанатами, переслідували нас чотири квартали і били дівчат, які проходили повз, по сідницях. Ми їх не знаємо і не хотіли неприємностей», — ідеться у дописі під відео.

На іншому відео видно, що один із молодиків ударив охоронця виконавця своїми навушниками, а потім просив їх повернути. Хлопець ніяк не реагував на зауваження A$AP Rocky, що той сам їх зіпсував, вдаривши бодігарда. Також на записі видно, як A$AP Rocky намагався заспокоїти молодих людей: «Ми не хочемо з вами битися, ми не хочемо в тюрму».

Репер мав був виступити 4 липня на польському Open'er Festival, однак через арешт не зміг туди прилетіти. Організатори замінили його на Stormzy.

Запис самої бійки опублікував таблоїд TMZ.

Нагадаємо, A$AP Rocky заявлений як один із хедлайнерів фестивалю Atlas Weekend, який відбудеться в Києві 9-14 липня. Виступ репера запланований на вечір 13 липня.

Організатори Atlas Weekend 2019 повідомили, що перебувають на зв'язку із представниками A$AP Rocky і сподіваються на вирішення ситуації найближчим часом.

«Менеджмент наразі не має наміру скасовувати тур і зараз юристи оскаржують рішення. Щойно з'являться новини від менеджменту, ми повідомимо вам», — ідеться у повідомленні.

Поділитись: