УКРАЇНА

Адвокат бойовика, засудженого за вбивство на Донбасі школяра Степана Чубенка, подав апеляцію до суду

3 лютого, 2018 22:37
УКРАЇНА/Адвокат бойовика, засудженого за вбивство на Донбасі школяра Степана Чубенка, подав апеляцію до суду
Зберегти
Вигляд
Адвокат бойовика самоназваної «Донецької народної республіки» Вадима Погодіна, засудженого в листопаді 2017 року до довічного ув'язнення за вбивство 16-ти річного Степана Чубенка із Краматорська, подав апеляційну скаргу.

Адвокат бойовика самоназваної «Донецької народної республіки» Вадима Погодіна, засудженого в листопаді 2017 року до довічного ув'язнення за вбивство 16-ти річного Степана Чубенка із Краматорська, подав апеляційну скаргу.

Про це Громадському повідомила мати загиблого Степана Чубенка — Сталіна Чубенко. За словами жінки, адвокат Погодіна Андрій Туренок просить суд переглянути вирок.

«Адвокат Погодіна подав апеляцію. Тому що його не все влаштовує у матеріалах справи. Говорить, що свідки надумані, що свідків не допитували. Він вважає, що вирок некоректно винесений, що дуже суворий», — сказала Чубенко.

Донецький апеляційний суд у місті Бахмут, розглядатиме апеляцію Андрія Туренка 8-го лютого.

Водночас, Сталіна Чубенко у Facebook звернулась до президента України, прокуратури, депутатів, журналістів, Інтерполу з проханням зібрати круглий стіл для формування плану подальших дій.

«Давайте зберемо круглий стіл, намітимо план подальших спільних дій, аби Погодін, небезпечний серійний вбивця і свідок, котрий багато знає про перекидування на Донбас у липні 2014-го року комплексу «Бук», а також його заступник Москалев були екстрадовані в Україну та понесли справедливе покарання за свої «подвиги», — написала Сталіна Чубенко.

Нагадаємо, у липні 2014 року в селі Горбачево-Михайлівка Донецької області троє осіб вбили 16-ти річного Степана Чубенка, уродженця Краматорська. Слідство встановило, що злочин скоїли троє бойовиків з батальйону «Керч» — Юрій Москалев, Максим Сухомлінов та Вадим Погодін (1969, 1971 і 1984 років народження). Двоє з них — мешканці Донецька, один — з Макіївки. Злочинці, за даними слідства,  переховуються на окупованій території України та в Росії.

У червні 2017 в окупованій Ялті був затриманий Вадим Погодін. В липні того ж року Генеральна прокуратура звернулась до Росії з проханням видати чоловіка Україні, однак Погодіна навпаки відпустили.

В листопаді 2017 суд  у Торецьку заочно засудив до довічного ув'язнення Погодіна, Москалева та Сухомлінова.

ЧИТАЙТЕ: Вибили зуби, потім — п'ять пострілів в голову: історія розстріляного в «ДНР» школяра.

Більше про:
# степан чуБенко
Пов`язані новини