УКРАЇНА

Адвокат нацгвардійця Марківа вперше зустрінеться з обвинуваченим 6 липня

5 липня, 2017 20:45
УКРАЇНА/Адвокат нацгвардійця Марківа вперше зустрінеться з обвинуваченим 6 липня
Зберегти
Вигляд
Раффаеле Делла Валле, адвокат українського нацгвардійця Віталія Марківа, якого затримали в Італії за підозрою у вбивстві італійського фотокореспондента, вперше побачить його у четвер, 6 липня.

Раффаеле Делла Валле, адвокат українського нацгвардійця Віталія Марківа, якого затримали в Італії за підозрою у вбивстві італійського фотокореспондента, вперше побачить його у четвер, 6 липня.

Про це Делла Валле повідомив 5 липня у телефонній розмові з кореспондентом Громадського.

Він підтвердив інформацію про те, що звинувачення проти Марківа грунтуються на свідченнях двох італійських журналістів.

«Це справді досить мало. Події відбувалися в умовах війни, ситуація була доволі складна. Тут не так просто визначити винуватого — це ж не просто одна людина вистрелила і вбила іншу», — сказав він.

Адвокат зазначив, що для з'ясування усіх обставин необхідно врахувати багато свідчення усіх сторін.

«Треба почути свідчення української сторони, зрозуміти, які позиції займали українські військові, хто і звідки стріляв. Потрібно буде провести ретельне слідство, ми маємо намір найближчим часом вийти на контакт з українською владою задля цього», — сказав він.

За його словами, захист Марківа збирається співпрацювати, зокрема, з Міністерством оборони.

Адвокат Марківа заявив, що обурений реакцією італійських медіа, які ще до початку суду назвали його підопічного «кіллером».

«Це шакали, а не журналісти... Я сподіваюся, що атмосфера, створена пресою, не вплине на рішення суддів. Але безсумнівно, реакція медіа виходить за будь-які рамки. Мова йде про абсолютно непевну ситуацію в зоні ведення воєнних дій, а медіа вже кричать про винуватого. Не можна судити людину в телевізорі, для цього є компетентні органи», — сказав Делла Валле.

Нагадаємо, 1 липня в ГПУ повідомили, що в Італії за підозрою у причетності до вбивства у 2014 році на Донбасі фоторепортера Андреа Роккелі арештували українського військового Віталія Марківа.

Пізніше повідомлялось, що затриманий в Італії українець виявився заступником командира в батальйоні Нацгвардії.

У зв'язку із затриманням Генеральне консульство Украни в Мілані звернулося до суду міста Павіа з клопотанням надати інформацію про підстави та обставини затримання Марківа.

ДИВІТЬСЯ: У Лондоні під посольством Італії відбулась акція на підтримку нацгвардійця Марківа

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини