4 липня у Лондоні під будівлею італійського посольства відбулася акція на підтримку затриманого в Італії українського військового Віталія Марківа.

4 липня у Лондоні під будівлею італійського посольства відбулася акція на підтримку затриманого в Італії українського військового Віталія Марківа.

Про це йдеться на сторінці London Euromaidan у Facebook.

Учасники протесту вийшли із плакатами, на яких було написано  «#Звільніть українського солдата Віталія Марківа», а також «Він захищав свою країну».

Учасники акції також обклеїли плакатами будівлю посольства Італії.

Нагадаємо, 1 липня в ГПУ повідомили, що в Італії за підозрою у причетності до вбивства у 2014 році на Донбасі фоторепортера Андреа Роккелі арештували українського військового Віталія Марківа.

Пізніше повідомлялось, що затриманий в Італії українець виявився заступником командира в батальйоні Нацгвардії.

У зв'язку із затриманням Генеральне консульство Украни в Мілані звернулося до суду міста Павіа з клопотанням надати інформацію про підстави та обставини затримання Марківа.

У вівторок 4 липня посадові особи Генконсульства України в Мілані відвідали українського військового Віталія Марківа, затриманого за підозрою у вбивстві італійського фотографа.

У травні 2014 року на Донбасі поблизу Слов'янська загинув італійський фоторепортер Андреа Роккелі та російський журналіст, політв'язень та правозахисник Андрій Миронов. Миронов, який добре знав італійську, перекладав для Роккелі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: