Адвокат родин загиблих військових у катастрофі Іл-76 Віталій Погосян повідомив, що службова недбалість генерала Віктора Назарова була доведена у повному обсязі у суді, тому він сподівається, «що це буде саме обвинувальний вирок»

Адвокат родин загиблих військових у катастрофі Іл-76 Віталій Погосян повідомив, що службова недбалість генерала Віктора Назарова була доведена у повному обсязі у суді, тому він сподівається, «що це буде саме обвинувальний вирок».

Про це він сказав у коментарі Громадському.

«Я вважаю, що особи, які бачили онлайн-трансляцію судового засідання, могли впевнитися, що вина Назарова доведена у повному обсязі і я сподіваюсь, що це буде саме обвинувальний вирок. На мій погляд, всі обставини були розглянуті судом, всі клопотання захисту щодо допиту навіть осіб, які не були свідками, було задоволено. Всі свідки підтвердили, що Назарову було докладено, що можливо, літаки будуть збиватися з ПЗРК(переносний зенітно-ракетний комплекс). Він не здійснив заходів, щоб забезпечити безпеку приземлення літаків», — сказав адвокат.

За його словами, Назаров у своєму останньому слові у суді перекручував факти та посилався на осіб, які не були свідками.

«Назаров це є військовослужбовець. Якщо він взяв на себе обв’язки начальника генерального штабу, він повинен був зробити всі заходити для того, щоб зберегти життя своїх підлеглих», — наголосив Погосян.

Зазначимо, що сам Назаров просить винести виправдувальний вирок «через відсутність в його діях складу кримінального злочину» і скасувати йому запобіжний захід у вигляді внесення грошової застави в сумі 97 400 гривень, а саме кримінальне провадження закрити.

Нагадаємо, що у Павлоградському міськрайонному суді, де триває розгляд справи про збитий бойовиками під Луганськом літак Іл-76 з 49 українськими військовими на борту, оприлюднили обвинувальний акт щодо обвинуваченого в справі генерал-майора Віктора Назарова.

14 червня 2014 року на території Луганської області з переносного зенітно-ракетного комплексу був збитий літак Іл-76МД. Він загорівся і впав. На його борту перебували 40 військовослужбовців 25-ї окремої парашутно-десантної бригади і 9 членів екіпажу. Усі загинули.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ми довбонули Іл-76»: СБУ оприлюднила переговори ватажка «ЛНР».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: