Світ

Адвокат Сенцова оприлюднив довідку, на підставі якої політв'язня взяли під варту

5 липня, 2018 09:38
Світ/Адвокат Сенцова оприлюднив довідку, на підставі якої політв'язня взяли під варту
Зберегти
Вигляд
Адвокат українського режисера Олега Сенцова Дмитро Дінзе оприлюднив довідку, на підставі якої політв'язня взяли під варту.

Адвокат українського режисера Олега Сенцова Дмитро Дінзе оприлюднив довідку, на підставі якої політв'язня взяли під варту.

Довідка про результати оперативно-слідчих дій у справі українського режисера Олега Сенцова, сторінка 1 Фото: Дмитро Дінзе

Довідка про результати оперативно-слідчих дій у справі українського режисера Олега Сенцова, сторінка 2 Фото: Дмитро Дінзе

Раніше адвокат оприлюднив протокол засідання суду, згідно з яким колишня «прокурорка» анексованого Росією Криму Наталія Поклонска брала участь у судовому процесі над українським режисером, політв’язнем Олегом Сенцовим, якого незаконно засудили в РФ до 20 років колонії.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Етапом через пів-Землі: історія ув'язнення Сенцова і Кольченка» — документальний фільм Громадського.

Політв'язень Олег Сенцов, незаконно засуджений в РФ до 20 років колонії, 14 травня оголосив голодування. Він вимагає звільнення усіх українців-політв'язнів Кремля.  28 травня Сенцов погодився на підтримуючу терапію.

Він почав голодувати перед Чемпіонатом світу з футболу, який проходить у Росії, щоб привернути увагу якомога більшої кількості людей.

#FreeSentsov: Читайте усі заяви та новини стосовно Сенцова.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Страшно, що можу його не побачити взагалі», — мама Олега Сенцова

Українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка затримали в Криму 10 травня 2014 року. Їх звинуватили в підготовці терактів, засудивши Кольченка до 10, а Сенцова — до 20 років позбавлення волі. Разом з ними також затримали Геннадія Афанасьєва та Олексія Чирнія. Афанасьєва у 2016-му році обміняли, Чирній продовжує сидіти у колонії в Магадані.

Зазначимо, в Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

Більше про:
# Олег Сенцов
Пов`язані новини