УКРАЇНА

Адвокат Сущенка написав листа Путіну щодо обміну підзахисного

29 березня, 2018 14:23
УКРАЇНА/Адвокат Сущенка написав листа Путіну щодо обміну підзахисного
Зберегти
Вигляд
Адвокат незаконно заарештованого в Москві Романа Сущенка написав листа президенту РФ Володимиру Путіну щодо обміну журналіста.

Адвокат незаконно заарештованого в Москві Романа Сущенка написав листа президенту РФ Володимиру Путіну щодо обміну журналіста.

Текст звернення Марк Фейгін опублікував у Twitter.

«Можливий обмін Сущенка на громадян РФ, притягнутих до кримінальної відповідальності в Україні, став би насправді своєчасним виходом, що демонструвало б прихильність вищого керівництва до розв’язання проблем українських політв'язнів», — пише Фейгін.

Захисник також вказав, що разом зі своїм підзахисним не втрачає надії на гуманітарне вирішення ситуації з незаконним ув'язненням Сущенка.

«Підстави для цього дає доля іншого мого підзахисного, колишнього глави Бахчисарая Ільмі Умерова», — наголосив він.

Крім того, Фейгін заявляє, що зазнає «штучних перешкод» у таких політичних справах.

Нагадаємо, 27 березня у Москві журналісту Сущенку на шість місяців продовжили арешт.

Раніше адвокат Фейгін заявив, що справа Савченко може негативно вплинути на звільнення Сущенка.

Кореспондент українського інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був затриманий у вересні 2016-го року в Москві, коли приїхав до Росії відвідати родичів.

У жовтні того року ФСБ РФ висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

Адвокат Сущенка Марк Фейгін заявив, що Кремль планує засудити Сущенка до 20 років в'язниці. Повідомлялося, що утримуваного в Росії журналіста Сущенка звільнятимуть індивідуально

Президент Петро Порошенко у лютому заявив, що Україна готова обміняти спійманих на Донбасі російських солдатів на утримуваних в Росії українських заручників, зокрема на журналіста Романа Сущенка.

Пов`язані новини