УКРАЇНА

Справа Савченко може негативно вплинути на звільнення Сущенка — Фейгін

27 березня, 2018 21:36
УКРАЇНА/Справа Савченко може негативно вплинути на звільнення Сущенка — Фейгін
Зберегти
Вигляд
Справа депутатки Надії Савченко, а також висилка російських дипломатів з України можуть вкрай негативно вплинути на звільнення журналіста Романа Сущенка.

Справа депутатки Надії Савченко, а також висилка російських дипломатів з України можуть вкрай негативно вплинути на звільнення журналіста Романа Сущенка.

Про це повідомив адвокат журналіста Марк Фейгін в ефірі каналу «UA:Перший».

Відповідаючи на питання журналістки, як може вплинути на звільнення Сущенка справа, порушена проти Савченко в Україні, Фейгін сказав:

«Найгіршим чином це може вплинути, найгіршим чином. Знижується довіра до адвокатів... Справа Надії Савченко буде негативно впливати, поки вона розслідується в Україні».

Він додав, що Москва може затягнути переговори щодо обміну Сущенка.

«Це все у цілому може вплинути, і на переговори, і на терміни, і на перспективі... Найнегативніше, що громадська думка в Україні перестане підтримувати цю роботу зі звільнення політв'язнів», — сказав Фейгін.

Адвокат зазначив, що видворення російських дипломатів з України теж може вплинути на звільнення Сущенка. Зокрема, за його словами, він може втратити зв'язок із українським консулом, якщо Росія вирішить видворити українських дипломатів у відповідь.

Фейгін також наголосив, чи що не взявся б захищати Надію Савченко в українському суді.

23 березня Надію Савченко взяли під варту на 2 місяці без можливості застави. Під час засідання суду Савченко заявила про початок голодування

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Термос, капці і гранати: день Надії Савченко перед арештом.

22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання та арешт депутатки Савченко. Генпрокурор Луценко оголосив підозру Савченко

Перед цим Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, як Савченко вивозила зброю з окупованих територій для теракту у Києві. Він також стверджує, що гроші на підготовку теракту Савченко нібито давав екс-переговорник щодо звільнення заручників Володимир Рубан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко

Раніше адвокат Сущенка Марк Фейгін заявив, що Кремль планує засудити Сущенка до 20 років в'язниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Утримуваного в Росії журналіста Сущенка звільнятимуть індивідуально

Пов`язані новини