Персональний адвокат президента США Дональда Трампа, Рудольф Джуліані, який мав приїхати в Україну для зустрічі з новообраним президентом Володимиром Зеленським, скасував свій візит.

Про це він розповів в інтерв'ю американському телеканалу Fox News.

Причиною скасування візиту стали «виснажливі атаки», яким піддали Джуліані після анонсування свого візиту, вказує The New York Times. Його звинуватили в пошуку іноземної допомоги для переобрання Трампа у 2020.

Він також звинуватив демократів у спробі «розкрутити» поїздку, тобто надати їй додаткових сенсів.

«Вони кажуть, що я втручався у вибори (президента США 2020 року — ред.) — смішно», — додав Джуліані.

Адвокат Трампа припустив, що в Україні він опиниться у середовищі людей, які є «ворогами президента», у деяких випадках і «ворогами США», а в одному випадку — «у середовищі вже засудженої людини, яку визнали причетною до надання допомоги демократам у розслідуванні 2016 року», вказує Fox News.

Та висловив побоювання, що сам Зеленський опиниться у середовищі «ворогів Трампа».

«Був великий острах, що новий український президент буде оточений, буквально, ворогами президента (США — ред.), які були причетні до цього (вибори президента 2016 року — ред.) та людьми, пов'язаними з іншими агентами демократів», — сказав Джуліані.

Про візит Джуліані напередодні повідомила газета The New York Times. За даними видання, адвокат Трампа хотів переконати Зеленського продовжити розслідування в інтересах Білого дому — а в такий спосіб допомогти Трампу в його президентській кампанії 2020 року.

Сам Джуліані казав, що хоче розповісти Зеленському «все, що знає про людей, які його оточують».

Наступні президентські вибори відбудуться у США 3 листопада 2020 року і стануть 59-ми виборами в історії Сполучених Штатах.

Поділитись: