Світ

Адвокат Трампа запропонував розслідувати розслідування ймовірного втручання РФ у вибори США

18 червня, 2018 00:07
Світ/Адвокат Трампа запропонував розслідувати розслідування ймовірного втручання РФ у вибори США
Зберегти
Вигляд
Розслідування щодо ймовірних зв'язків штабу Дональда Трампа із Росією має саме стати предметом розслідування.

Розслідування щодо ймовірних зв'язків штабу Дональда Трампа із Росією має саме стати предметом розслідування.

Про це заявив адвокат Трампа, колишній мер Нью-Йорка Рудольф Джуліані у ефірі телеканалу CNN в неділю, 17 червня.

«Я вважаю, що розслідування (спецпрокурора Роберта  Мюллера, — ред.) саме має стати предметом розслідування. Не через самого Мюллера, а через це сьогодні вже майже незаконне і дуже неетичне розслідування російського сліду», заявив Джуліані.

При цьому він зазначив, що пропоноване ним розслідування має проводити Департамент юстиції, а сам Мюллер та його команда не повинні ставати його предметом.

Тим часом сам Трамп вкотре назвав розслідування Мюллера «полюванням на відьом». «Гучна змова з росіянами була фейком», — повідомив Трамп у Twitter.

Раніше Трамп назвав призначення спецпрокурора Мюллера неконституційним.

У березні спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією. Йшлося про зустріч на Сейшелах у січні 2017 року, на якій були засновник однієї з найбільших приватних військових компаній США Ерік Прінс та близький до Путіна глава російського фонду прямих інвестицій Кирило Дмітрієв.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату.

На слуханнях у Комітеті з розвідки колишній секретар Департаменту внутрішньої безпеки США Джей Джонсон заявив, що замовником хакерських атак під час виборів президента у 2016 році був особисто Путін.

Син Трампа виклав листування з пропозицією від РФ скомпрометувати Клінтон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Путін назвав звинувачення щодо контактів РФ з кампанією Трампа «вигадкою опозиції».

Адвокати президента США Дональда Трампа порадили йому не відповідати на запитання спецпрокурора Роберта Мюллера у справі про розслідування контактів з Росією під час виборів.

Пов`язані новини