ENRU

Адвокат Трампа запропонував розслідувати розслідування ймовірного втручання РФ у вибори США

Розслідування щодо ймовірних зв'язків штабу Дональда Трампа із Росією має саме стати предметом розслідування.

Про це заявив адвокат Трампа, колишній мер Нью-Йорка Рудольф Джуліані у ефірі телеканалу CNN в неділю, 17 червня.

«Я вважаю, що розслідування (спецпрокурора Роберта  Мюллера, — ред.) саме має стати предметом розслідування. Не через самого Мюллера, а через це сьогодні вже майже незаконне і дуже неетичне розслідування російського сліду», заявив Джуліані.

При цьому він зазначив, що пропоноване ним розслідування має проводити Департамент юстиції, а сам Мюллер та його команда не повинні ставати його предметом.

Тим часом сам Трамп вкотре назвав розслідування Мюллера «полюванням на відьом». «Гучна змова з росіянами була фейком», — повідомив Трамп у Twitter.

Раніше Трамп назвав призначення спецпрокурора Мюллера неконституційним.

У березні спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією. Йшлося про зустріч на Сейшелах у січні 2017 року, на якій були засновник однієї з найбільших приватних військових компаній США Ерік Прінс та близький до Путіна глава російського фонду прямих інвестицій Кирило Дмітрієв.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату.

На слуханнях у Комітеті з розвідки колишній секретар Департаменту внутрішньої безпеки США Джей Джонсон заявив, що замовником хакерських атак під час виборів президента у 2016 році був особисто Путін.

Син Трампа виклав листування з пропозицією від РФ скомпрометувати Клінтон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Путін назвав звинувачення щодо контактів РФ з кампанією Трампа «вигадкою опозиції».

Адвокати президента США Дональда Трампа порадили йому не відповідати на запитання спецпрокурора Роберта Мюллера у справі про розслідування контактів з Росією під час виборів.