Президент Росії Володимир Путін назвав розслідування втручання Росії у вибори США та ймовірні цілеспрямовані контакти між російськими чиновниками та кампанією Трампа «вигадкою американської опозиції».

Президент Росії Володимир Путін назвав розслідування втручання Росії у вибори США та ймовірні цілеспрямовані контакти між російськими чиновниками й кампанією Трампа «вигадкою американської опозиції».

Про це він заявив під час щорічної прес-конференції.

«Це все вигадали люди, які в опозиції до Трампа, для того, щоб надати його роботі нелегітимний характер. Для мене це навіть дивно. Люди завдають шкоди внутрішньополітичному стану країни. А як ви взагалі уявляєте собі будь-який виборчий процес у всьому світі? Треба заборонити будь-які контакти? Нашого посла звинувачували в тому, що він з кимось зустрічався. Але це загальносвітова практика», — сказав Путін.

Також він заявив, що ситуація з російськими пропагандистськими каналами Sputnik та Russia Today у США, та їхня доля в загальному об’ємі інформації — «дуже мала в порівнянні з тим, що роблять американські ЗМІ у світі, та в нас у Росії. А де ж тоді свобода поширення інформації?».

Нещодавно Дональд Трамп заявив, що між його президентською кампанією та Росією «не було ніякої змови».

Раніше повідомлялося, що зять Трампа Кушнер керував контактами Флінна з російським послом.

1 грудня Флінн визнав, що давав неправдиві свідчення ФБР щодо контактів з Росією та заявив, що готовий свідчити проти Трампа. 

За даними Reuters, Флінн і посол Росії в США Сергій Кисляк обговорювали створення неофіційного каналу зв’язку між главою Білого дому й президентом Росії Володимиром Путіним.

Twitter заблокував понад 200 акаунтів у зв’язку з розслідуванням утручання Росії в американські вибори.

Поділитись: