Війна / Крим

Адвокат українських моряків про затримання Курбедінова: Він захищав моряків. Це дзвінок, що тиск з боку РФ буде

Громадське
Війна/Крим/Адвокат українських моряків про затримання Курбедінова: Він захищав моряків. Це дзвінок, що тиск з боку РФ буде
Зберегти
Вигляд
Адвокат українських моряків, захоплених Росією в Керченській протоці, Микола Полозов пов'язує затримання іншого адвоката — Еміля Курбедінова із його долученістю до справи моряків.

Полозов зазначив, що Еміль брав участь у захисті моряків на етапі обрання їх запобіжного заходу.

«Я пов’язую останнє затримання Еміля Курбедінова, зокрема, зі справою українських моряків. Еміль брав участь у їхньому захисті на стадії обрання запобіжного заходу. Потенційно Курбедінов може увійти в групу адвокатів, які можуть захищати військовополонених у кримінальній справі надалі», — зазначив у ефірі програми Громадського «Нині вже».

Та додав — «Це ніби такий дзвінок всім адвокатам з боку російської влади, що будуть тиснути».

Під будівлею Київського районного суду Сімферополя в анексованому Криму влаштували флешмоб на підтримку адвоката кримських татар Еміля Курбедінова.

Зранку 6 грудня в анексованому Криму затримали адвоката Еміля Курбедінова, який зокрема захищав права кримських татар і бере участь у захисті українських моряків, утримуваних Росією.

Це вже не перший випадок, коли Курбедінова затримали співробітники так званого «Центру протидії екстремізму». На початку 2017 року під час обшуків у кримського татарина «Е-шники» затримали Курбедінова та адвоката Семедляєва. У Курбедінова обшукали офіс та квартиру, вилучили техніку. Після — його засудили на 10 діб адміністративного арешту нібито за «екстремістські» дописи у мережі «ВКонтакте» за 2013 рік про конференцію «Хізб ут-Тахрір».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Кримський адвокат Курбедінов — «захисник на лінії вогню»

Пов`язані новини