ENRU

Адвокат зустрівся у Росії зі зниклим у Білорусі українцем Грибом

Адвокат Андрій Сабінін заявив, що зустрівся у Краснодарі із Павлом Грибом — сином українського офіцера, який зник у Білорусі наприкінці літа.

Яке повідомив Сабінін у Facebook, він зустрівся із Грибом у СІЗО Краснодара.

«Зустрівся в СІЗО з Павлом Грибом. Виглядає нормально, але турбується, що без ліків. Також не вирішені побутові проблеми», — розповів він.

Пишу для всіх, хто в темі.
Зустрівся в сизо з Павлом Грибом. Виглядає нормально, але турбується, що без ліків. Також не вирішені побутові проблеми.

Він зазначив, що дав підписку про нерозголошення, тому «коментувати суть звинувачення не має права».

Як розповів Гриб адвокатові, «він був вивезений із Гомеля невідомими людьми і переданий іншим невідомим».

«Приблизно через кілька днів в Смоленській області був оформлений протокол затримання. Після цього доставлений в Краснодар», — передав адвокат слова Гриба.

Раніше повідомлялось, що адвоката Сабініна не пускають у СІЗО до українця Гриба.

Нагадаємо, 28 серпня український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

Чернігівська прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо викрадення сина українського офіцера. А білоруське видання «Єврорадіо» з посиланням на свої джерела повідомило, що Гриба утримують в управлінні ФСБ у Краснодарі.

Згодом у МЗС підтвердили, що Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії у Краснодарі.

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram