Орджонікідзевський районний суд Харкова знову не зміг продовжити підготовче засідання у справі колишньої міськголови Слов'янська Нелі Штепи, яку обвинувачують у сепаратизмі. Її адвокати заявили, що Штепу госпіталізували в лікарню з інсультом.

Засідання перенесли перенесли на 24 січня. Зазначимо, що з 12 червня суд неодноразово переносив продовження підготовчого засідання і жодного разу воно не відбулося.

11 січня Ленінський райсуд Харкова перервав засідання у справі екс-мера Слов'янська Нелі Штепи, оскільки усі троє суддів узяли самовідвід.

Екс-голову Слов'янська Нелю Штепу звільнили з СІЗО під домашній арешт 20 вересня 2017 року. Штепу затримали 11 липня 2014 року.

Її звинувачують у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей, та у створенні терористичної групи чи організації.

Окрім того, висунуто звинувачення у закликах до зміни меж території України, сприянні проведенню псевдореферендуму про відокремлення Донецької області від України, створенні умов для діяльності терористичних груп та організацій.

Поділитись: