УКРАЇНА

Колегія суддів у справі Штепи заявила про самовідвід

11 січня, 2018 18:23
УКРАЇНА/Колегія суддів у справі Штепи заявила про самовідвід
Зберегти
Вигляд
Ленінський райсуд Харкова перервав засідання у справі екс-мера Слов'янська Нелі Штепи, оскільки усі троє суддів узяли самовідвід.

Ленінський райсуд Харкова перервав засідання у справі екс-мера Слов'янська Нелі Штепи, оскільки усі троє суддів узяли самовідвід.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Нова колегія суддів у складі Євгена Ольховського, В'ячеслава Евтіф'єва та Анжеліки Гримайло, яка була визначена 11 січня, заявила про самовідвід.

«Колегія суддів заявляє про свій самовідвід від розглядів зазначеного виробництва», — йдеться в заяві колегії.

У документі зазначено, що підставою для самовідводу стало проведення досудового розслідування прокуратурою Харківської області справи про корупцію суддів Ленінського райсуду Харкова під час розгляду справи Штепи.

Крім того, як повідомив «Укрінформу» адвокат Олександр Тананакін, ще однією причиною самовідводу було названо «тиск з боку прокуратури».

За його словами, зараз в окремому приміщенні суду за допомогою комп'ютера відбувається перерозподіл суддів для обрання членів колегії у справі Штепи. Після обрання суддів буде призначено дату судового засідання.

Штепа присутня в залі суду. У залі також перебувають близько 30 активістів та правоохоронці.

Раніше суд у Харкові продовжив домашній арешт з подальшим носінням електронного браслета звинуваченій у сепаратизмі екс-голові Слов’янська Нелі Штепі.

20 вересня 2017 року екс-голову Слов'янська Нелю Штепу звільнили з СІЗО під домашній арешт. Штепа була затримана 11 липня 2014 року.

Її звинувачують у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей, та у створенні терористичної групи чи організації.

Окрім того, висунуто звинувачення у закликах до зміни меж України, сприянні проведенню псевдореферендуму про відокремлення Донецької області від України, створенні умов для діяльності терористичних груп та організацій.

 

Пов`язані новини