У справі відстороненого глави ДФС Романа Насірова Солом'янський райсуд Києва оголосив перерву на невизначений термін через заявлений відвід слідчому судді.

У справі відстороненого глави ДФС Романа Насірова Солом’янський райсуд Києва оголосив перерву на невизначений термін через заявлений відвід слідчому судді.

Про це повідомляє УНН.

Перерву оголосили в розгляді клопотання Національного антикорупційного бюро, підтриманого прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про встановлення строку ознайомлення з матеріалами досудового розслідування  Насірову.

Про відвід судді заявив адвокат Олександр Лисак, аргументувавши це тим, що в нього вже сформована позиція, адже він не вперше розглядає клопотання НАБУ і САП у цій справі.

Під час засідання адвокати Насірова також заявляли відвід прокурорам САП, адже, на думку захисту, вони втручалися в конфіденційне спілкування, зокрема, фіксували і використали як доказ конфіденційне спілкування адвокатів і підозрюваного.

Раніше Насіров у суді заявив, що чекає на відновлення його на посаді глави ДФС.

2 березня 2017 року детективи НАБУ вручили підозру главі ДФС Роману Насірову. На думку слідства, Насіров дав дозвіл на  розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим завдав збитків бюджету на 2 мільярди гривень, уважають у САП.

Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства. 

Детальніше про справу Насірова читайте у публікації Громадського: Хто такий Роман Насіров і в чому його підозрюють?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: