ENRU

Стан здоров'я Насірова суд розглядатиме в закритому режимі

403042f2eb75c4c5a
Частина засідань у справі Насірова відбуватиметься у закритому режимі, фото Сергій Дунда/Громадське

Засідання суду у справі відстороненого голови Державної фіскальної служби Роман Насірова в частині його стану здоров'я будуть проводитися у закритому режимі. 

Відповідне звернення адвокатів задовольнив суддя Солом'янського суду Тарас Оксюта, передає кореспондент Громадського. 

«Суд погоджується з певними доводами сторони захисту, коли будуть обговорюватися медичні дані підозрюваного. В цей час засідання буде закритим і представники преси на певний час покидатимуть залу. В інший час засідання буде відкритим», — сказав суддя.

Суддя Тарас Оксюта, фото Сергій Дунда/Громадське

Відповідне клопотання оголосив адвокат Насірова Олександр Лисак. Захист обґрунтувує це тим, що у Насірова є захворювання, діагноз якого «має лікарську таємницю».

Прокурори ж намагалися заперечити це клопотання: «Дане провадження не має фактів державної таємниці, тому воно не може стати прихованим від гласності», — сказав прокурор Андрій Перов.

Прокурор САП Андрій Перов, фото Сергій Дунда/Громадське

Раніше повідомлялося, що екс-главу фіскальної служби Насірова можуть судити у Британії

Нагадаємо, 2 березня детективи НАБУ вручили підозру главі ДФС Роману Насірову. На думку слідства, Насіров дав дозвіл на розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим, Насіров завдав збитків бюджету на 2 млрд гривень, заявив прокурор САП Назар Холодницький.

Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства. 

7 березня суд заарештував голову ДФС Насірова на два місяці з заставою у 100 млн гривень.16 березня главу ДФС Насірова випустили з Лук’янівського СІЗО.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram