Адвокатська дорадча група та громадська організація «Родина Героїв Небесної сотні» звенулися до президента Петра Порошенка із закликом не ліквідовувати місцеві суди, оскільки це призведе до колапсу роботи та затягування справ.

Адвокатська дорадча група та громадська організація «Родина Героїв Небесної сотні» звенулися до президента Петра Порошенка із закликом не ліквідовувати місцеві суди, оскільки це призведе до колапсу роботи та затягування справ Майдану. 

Про це ідеться у відкритому зверненні. 

21-го грудня Вища рада правосуддя прийняла рішення про розгляд питання щодо ліквідації місцевих загальних судів та утворення окружних судів, після того як з Адміністрації Президента надійшов відповідний лист.

Адвокат вказали, що передбачених законом підстав саме для ліквідації районних судів немає, також це збільшить видатки державного бюджету, оскільки справи розглядатимуться заново. 

«Плани Президента України щодо ліквідації районних суддів, ми вважаємо такими, що перешкоджають встановленню істини у справах Майдану та притягненню винних до відповідальності. Оскільки їх реалізація унеможливлять розгляд справ Майдану в розумні строки а то і взагалі», — ідеться у зверненні. 

Адвокати вимагають від президента «не приймати необдуманих рішень, які призведуть до колапсу в справах Майдану», і не підписувати указ «Про ліквідацію місцевих загальних судів та утворення окружних судів».  

21 листопада у прокуратурі повідомили, що перші вбивства на Майдані досі не розкриті.

Про масштаби «Справи Майдану» найбільш промовисто свідчать цифри. Якщо подивитися лише на деякі з них, зокрема кількість свідків, стає зрозуміло, що до завершення далеко. У «Справі Майдану» їх 9,5 тисяч.

Поділитись: