Економіка / Бізнес

Аеропорт у Білій Церкві цього року почне приймати міжнародні авіаційні вантажні перевезення — уряд

Мінінфраструктури
Економіка/Бізнес/Аеропорт у Білій Церкві цього року почне приймати міжнародні авіаційні вантажні перевезення — уряд
Зберегти
Вигляд
У Міністерстві інфраструктури України повідомили, що планують вже у 2019 році запустити міжнародні вантажні авіаперевезення в аеропорт у Білій Церкві. Також протягом року аеропорт має залучити нові міжнародні авіакомпанії.

«Головні пріоритети на 2019 рік — відкриття міжнародного пункту пропуску через державний кордон в аеропорту «Біла Церква», запуск міжнародних авіаційних вантажних перевезень за участі приватних партнерів з логістичного бізнесу, подвійне зростання кількості рейсів для технічного обслуговування і ремонту повітряних суден в ангарах аеропорту», — повідомив очільник Білоцерківського вантажного авіакомплексу Сергій Кандауров під час спільного брифінгу з міністром інфраструктури.

Зазначається, що у травні 2019 року мають відкрити міжнародний пункт пропуску на летовищі, а до кінця року кількість міжнародних авіаперевезень через аеропорт має зрости вдвічі.

Нагадаємо, що про плани будівництва міжнародного аеропорту в Білій Церкві повідомляли ще у 2018 році.

Зазначимо, що у бюджеті на 2019 рік передбачено 200 мільйонів гривень на будівництво нового аеропорту «Придніпров’я» неподалік Дніпра. Початок його будівництва запланований на 2019 рік.

Пов`язані новини