Державні дотації, передбачені на програми підтримки аграріїв, планують розпочати виплачувати у квітні 2020 року.

Про це повідомив заступник міністра розвитку економки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький, передає прес-служба відомства.

Він зазначив, що в Україні вже затвердили напрямки, на які витратять державну підтримку аграріїв, і наразі необхідно затвердити ще порядки використання коштів.

«Ми очікуємо, що прийняття порядків відбудеться на початку березня, а з квітня стартують безпосередні виплати», — заявив Висоцький.

Також в уряді планують вже у липні 2020 року оголосити про напрямки державної підтримки аграріїв, які діятимуть у 2021-2023 роках. Це зроблять для того, аби аграрії могли розуміти, на яку державну підтримку їм слід розраховувати у майбутньому.

19 лютого Кабінет міністрів України ухвалив рішення щодо розподілу 4 мільярдів гривень державної допомоги аграріям на різні програми.

Зокрема, у 2020 році в уряді планують виплатити заборгованість за програмами держпідтримки у 2019 році. 1 мільярд гривень мають сплатити за програмами відшкодування купівлі сільгосптехніки, 1 мільярд гривень — за програмами підтримки тваринництва, 1,2 мільярда гривень — за програмами здешевлення кредитів тощо.

Поділитись: