На засіданні Комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики народні депутати проголосували за те, щоб провести засідання 12 грудня без участі громадськості.

Про це повідомив депутат від «Слуги Народу» Антон Поляков.

«Фермерським асоціаціям брати участь в обговоренні питання, від якого залежить майбутнє їх і їхніх дітей, зрозуміло, нема потреби», — написав депутат.

За даними УНН, таку ініціативу запропонував депутат від «Слуги Народу» Артем Чорноморов.

«Вчора сталося жахливе дійство — у стінах ВР нанесли тілесні ушкодження нардепу Андрію Богданцю, за чим було порушено кримінальне провадження… Пропоную провести закрите засідання», — зазначив він.

Депутат додав, що через законопроєкт про ринок землі депутати часто отримують погрози їхньому здоров’ю, життю та їхнім сім’ям.

Відтак голова комітету Микола Сольський поставив пропозицію на голосування, і її підтримала більшість членів комітету. 

Зазначимо, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Андрій Богданець потрапив до лікарні після бійки з депутатами попереднього скликання від ВО «Свобода». Інцидент сталася після засідання аграрного комітету.

Бійка між колишнім ветераном бойових дій, депутатом Андрієм Богданцем і «свободівцями» Едуардом Леоновим та Ігорем Мірошниченком сталася після засідання Комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики. Засідання закінчилося на розгляді законопроєкту про ринок землі.

Депутату діагностували у лікарні струс мозку.

Поділитись: